دوره جامع اصول و فنون مذاکره و فن بیان ویژه مهندسین و مدیران

توضیح و معرفی:

از آنجا که مهارت های ارتباطی جزء لاینفک برای موفقیت های شغلی و زندگی می باشد می خواهیم آموخته های خود را در اختیار شما عزیزان بگذاریم ما قدم به قدم در کنار شما هستیم و این مسیر را هیچکس نمیتواند برای شما هموار کند به جز اراده و خواست خودتان.

آیا میخواهید بدانید راز افرادی که در ارتباط برقرار کردن مهارت دارند چیست ؟

همه چیز به رساندن پیام مربوط می شود ، مدیران کسب و کار به ارتباطات موثر و چگونگی بیان سخن اهمیت زیادی می دهند .تسلط بر آنچه لازم است بگویید و چگونگی بیان آن فاکتور بسیار مهمی است اگر نتوانید به صورت اثر بخش صحبت و سخنرانی کنید در تلاش های فردی تان نیز احتمالا در های زیادی به رویتان بسته خواهد شد.

حداقل به سه دلیل هر کسی باید با فنون سخنرانی و نفوذ کلام آشنا باشد.

فن بیان یک مهارت ضروری در زندگی ، کسب وکار و فروشندگی است سخنرانی از هر نوعی که باشند فرصتی برای شما هستند تا مهارت ها ، استعدادها و دانش خود را به نمایش بگذارید. اگر ها و اماها و شاید ها را کنار بگذارید. اگر امروزه می خواهید در کسب کار و زندگی موفق باشید باید بتوانید به طور اثر بخش سخنرانی کنید.

اینجا میخواهم مساله ای را برای شما باز کنم و در واقع پرده از رازی بردارم که همیشه همراه آدم های موفق بوده است ، احتمالا بارها شنیده اید و یا دیده اید که فلانی در کار خود بسیار باهوش و متخصص است ولی بنده خدا خیلییی در کار و حرفه اش موفق نیست و برعکس فرد دیگه ای با اینکه تخصص کمتری دارد موفق تر است… و در ادامه هم گفته یا شنیده اید طرف شانس داره یا سر زبون داره یا زبونش مار را از سوراخش بیرون میاره و یا خیلی مودبانه تر گفته شده طرف هوش اجتمایی بالایی دارد و راه های ارتباط برقرار کردن با دیگران را می داند ! اینها اصطلاحات رایجی هست که هر روزه ما با آنها سر و کار داریم . من میخواهم در اینجا به شما بگویم در هر شغلی داشتن تخصص ، دانش و مهارت برای موفقیت لازم است ولی کافی نیست بنابراین فن بیان ، سخنوری ، اعتماد به نفس ، عزت نفس و ارتباطات موثر راز موفقیت افرادی می باشد که با داشتن این فنون میتوانند : در مذاکرات شغلی ،ارائه محصولات تولیدی خود و فروش آنها ، داشتن قدرت کلام و جذبه در جایگاه شغلی خود به عنوان کارمند یا مدیر ، داشتن کاریزمای شخصیتی ،جذب مخاطب ، داشتن رابط عمومی بالا و ده ها مورد دیگر موفق باشد. پس موفقیت شانسی و یا ارثی نیست بلکه موفقیت دستاوردی است که شخصیت شما آن را جذب می کند پس بیایید با خودتان بدون پرده صحبت کنید و اولین قدم را برای موفقیت که همان استفاده و بهبود ارتباطات و در یک کلام توسعه فردی می باشد را بردارید. بیایید با تغییرهای مثبت اولین پله های موفقیت را بسازید.

مخاطبان:

اهداف:

رسالت ما در این دروه این است که تحول عظیمی در دنیای شخصی و حرفه ای شما ایجاد کنیم و بتوانید :

مشخصات:

مهارت هایی که در این دوره خواهید آموخت: